Poznaj nowe możliwości współpracy. Rozpocznij produkcję sprawdzonych systemów ścian działowych Komandor Walls!

Jako firma stawiająca na rozwój i partnerstwo w biznesie, chcielibyśmy zaprezentować nowe możliwości współpracy z nami. Od teraz możesz stać się nie tylko autoryzowanym dealerem, ale również zakładem produkcyjnym naszych systemów! Przeczytaj poniższy wpis i dowiedz się, jak zostać partnerem biznesowym Komandor Walls w nowym systemie współpracy.

Zakład produkcyjny – nowy system współpracy

W ramach nowego modelu współpracy poszukujemy przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swoje możliwości poprzez produkcję systemów ścian mobilnych i stałych Komandor Walls.

Współpracę w ramach zakładu produkcyjnego naszej marki oferujemy firmom produkcyjnym i usługowym z branży meblarskiej, stolarki aluminiowej, stolarki otworowej, szklarskiej, bram garażowych i tym podobnych.

Czego oczekujemy?

Firmy, które mogą nawiązać z nami współpracę w powyższej formie, powinny spełniać kilka określonych wymogów. Są one w głównej mierze związane z posiadaniem m.in.:

  • • Miejsca do magazynowania elementów składowych naszych systemów,
  • • Odpowiedniego parku maszynowego, który umożliwi ich produkcję,
  • • Doświadczonej kadry specjalistów z branży usług budowlanych.

Dlaczego warto?

Dla każdego partnera, który chciałby skorzystać z nowej formy współpracy, oferujemy niezbędne wsparcie w początkowych etapach rozwoju działalności. Każdy zakład produkcyjny otrzymuje od nas know-how, w tym m.in. narzędzia, oprogramowanie oraz wiedzę dotyczącą wzornictwa i procesu produkcyjnego.

Zapewniamy również szczegółowe wdrożenie obejmujące pełen pakiet szkoleń produktowych, produkcyjnych, montażowych oraz szkoleń z udostępnianego oprogramowania, dzięki czemu nasz partner otrzymuje niezbędną pomoc oraz informacje potrzebne na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas wiadomość za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie w zakładce Kontakt i rozpocznij współpracę z doświadczonym ekspertem z wieloletnim stażem na rynku!

Więcej informacji na temat pozostałych form współpracy z naszą firmą znajdziesz w zakładce Współpraca.

Other articles