Andrzej Matias”

Andrzej Matias

Dealer

Jestem przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą od ponad 30 lat. Wraz z rozwojem firmy Komandor, która poszerzyła swoją ofertę o ściany mobilne zostałem jej Autoryzowanym Przedstawicielem.

Zawsze stawiam na dokładność i solidność wykonywanych zamówień. W mojej firmie zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu.

Prywatnie od lat zainteresowaniem moim jest narciarstwo, żeglarstwo oraz czynny wypoczynek.

wyświetl profil
Monika Pawlicka”

Monika Pawlicka

Dealer

wyświetl profil
Piotr Woźniak”

Piotr Woźniak

Dealer

Jestem Autoryzowanym Dealerem, prowadzącym działalność od 1990 roku.

Wieloletnia współpraca z firmą Komandor pozwoliła mi nabrać bogatego doświadczenia w zakresie zabudowy i aranżacji wnętrz.  W dniu dzisiejszym śmiało mogę realizować dalsze wyzwania w dziedzinie ścian mobilnych.

Prywatnie uprawiam ekstremalne biegi z przeszkodami Spartan Race.

wyświetl profil
Bogdan Czubecki”

Bogdan Czubecki

Dealer

Z firmą Komandor jestem związany od początku jej istnienia na rynku polskim, najpierw jako dyrektor handlowy zakładu produkcyjnego, po reorganizacji dyrektor regionalny oddziału Komandor Rzeszów, a obecnie jako aktywny przedsiębiorca rekomenduję produkty marki na rynku globalnym.

W zakresie zabudowy i aranżacji wnętrz nabyłem doświadczenie potrzebne, by móc realizować duże projekty i sprostać ich wymaganiom. Jako inżynier, absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej mam nie tylko predyspozycje, ale wiedzę potrzebną w doradztwie technicznym.

Profesjonalne podejście do zadań, znajomość produktu oraz bezpośredniość i otwartość w kontaktach z klientami stanowi moją mocną stronę. Ważna jest dla mnie rzetelność - zarówno moja jak i klienta oraz gwarancja wysokiej jakości.

wyświetl profil
Krzysztof Nowik”

Krzysztof Nowik

Dealer

Jestem właścicielem firmy NOWIMEX.
Od 27 lat prowadzę działalność gospodarczą w zakresie funkcjonalnej zabudowy wnętrz.
Wybrałem tę działalnośc ponieważ wiem jak ważna jest organizacja przestrzeni poprzez dostosowanie jej do naszych potrzeb zarówno prywatnych jak i zawodowych. To jest właśnie moja misja.
Pomagać innym w realizcji ich marzeń o fukcjonalnej pięknej przestrzeni dajacej im radość, prestiż i wygodę.
Moje kwalifikacje potwierdzone są dyplomem ukończenia  studiów podyplomowych na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego  w Łodzi na wydziale Projektowania architektury wnętrz i wystawiennictwa.

Szczególnie cenię sobie nowoczesne technologie jak i innowacyjne rozwiazania dlatego, kiedy w 2015 roku firma Komandor S.A. wprowadziła na rynek akustyczne ściany mobilne KOMANDOR WALLS pozwalające na elastyczny podział przestrzeni zostałem dealerem KOMANDOR WALLS wnosząc swoje kompetencje oparte na wieloletnim  doświadczeniu, umiejętnościach i zaangażowaniu.
Szeroka oferta akustycznych ścian mobilnych MAW i szklanych stałych ścian akustycznych TAW daje mi możliwość jeszcze lepszego, bardziej kreatywnego i elastycznego  dostosowania się do dymamicznie zmieniających się potrzeb  klienta indywidualnego oraz biznesowego.

Realizacja pasji zawodowych jest możliwa dzięki pasjom prywatnym, które mogę realizować w wolnym czasie utrzymując tak ważną dla mnie harmonię pomiędzy sferami życia.
Swoje życie osobiste i zawodowe opieram na wartościach, wśród których rodzina i zdrowie są najważniejsze.
Jestem morskim sternikiem jachtowym, morskim sternikiem motorowodnym,  instruktorem Polskiego Związku Narciarskiego oraz wykwalifikowanym płetwonurkiem PADI dlatego wolny czas spędzam  aktywnie wraz z najbliższymi.
Daje mi to energię i siłę do prowadzenia biznesu.

wyświetl profil
Marcin Klupczyński”

Marcin Klupczyński

Dealer

Od kilku lat jestem oficjalnym dealerem firmy Komandor Walls. Posiadam odpowiednie przeszkolenie, wiedzę i doświadczenie przy wykonywaniu projektów i  sporządzania ofert  od momentu złożenia zamówienia do finalnego montażu, który skrupulatnie nadzoruję.

Obszar mojej pracy obejmuje województwa:  Wielkopolskie, Kujawsko pomorskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie i Dolnego śląska,

Współpracuję z biurami projektowymi z którymi wspólnie ustalamy najlepsze rozwiązania z zakresu podziału i tworzenia przestrzeni w obiektach naszych klientów.

Wykonaliśmy wiele zleceń z zakresu ścian szklanych TAW jak i mobilnych MAW nasze realizacje wykonane były w salonach samochodowych, biurach i obiektach handlowych jak i u indywidualnych klientów.

Zdjęcia z prac można przeglądać na naszym profilu firmowym https://m.facebook.com/exposervice.agency/ 

Zapraszam do współpracy

wyświetl profil

Dealer

wyświetl profil
INFORMACJA KOMANDOR S.A. Z DNIA 14.02.2019
W związku z uzyskanymi przez Komandor S.A. informacjami niezgodnymi ze stanem faktycznym i prawnym, Komandor S.A. oświadcza, że Umowa Autoryzowanego Dealera KOMANDOR WALLS z firmą Mobile Acoustic Walls Mariusz Chwedoruk została rozwiązana. W związku z powyższym Firma ta nie figuruje już na liście Autoryzowanych Dealereów Komandor Walls. Jednocześnie Komandor S.A. informuje, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakość obsługi swoich klientów w zakresie sprzedaży, a także napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych ścian mobilnych, świadczonych przez nieautoryzowany podmiot.